تبلیغات
دانلود انواع نرم افزار موبایل,بازی موبایل,تم موبایل,کلیپ موبایل,مدل لباس - آخرین ورژن پلیر معروف jetAudio 7.5.5.25 Plus VX

جستجو

 

آخرین ورژن پلیر معروف jetAudio 7.5.5.25 Plus VX

شنبه 4 مهر 1388   09:00 ب.ظ


نوع مطلب : دانلود برنامه های موبایل و کامپیوتر ،

Cowon jetAudio نرم افزاری همه منظوره برای پخش فایلهای چندرسانه ای است که علاوه برپخش طیف متنوعی از فایلهای صوتی، امکانات ویژه ای نیز برای رایت سی دی های صوتی، ضبط فایلهای موسیقی، تبدیل به فرمتهای دیگر فایل های صوتی، و مواردمتونع دیگر را دارا می باشد. افزون براین قابلیتها، این نرم افزارپخش کننده این امکان را برای شما فراهم می آورد تا بتوانید یک سیستم پخش شخصی برای خود، با اتصال نرم افزار به JetCast ، که بهمراه نرم افزار Cowon jetAudio ارائه شده است ، ایجاد نمایید . دراین نسخه جدید از نرم افزار نه تنها برخی از محدودیتهای و اشکالات نسخه های قبلی آن رفع شده است، بلکه قابلیتهای جدید و کاربردی دیگری نیز به آن اضافه شده است. Cowon jetAudio امکان ویرایش برچسب ID3، پوسته های متنوع برنامه، پخش فرمتهای MPC MOV و m3u را بهبود بخشیده و JetCast نیز برای کاربران گزینه ای جدید برای صف بندی (Queue-up) و نیز پیش فرستادن (Port-forwarding) ارائه می نماید.

jetAudio 7 برنامه ای کاربردی تحت ویندوز می باشد که این توانایی را دارد که انواع فرمتهای ویدئویی و صوتی را پخش نماید. چند نسخه از نرم افزار در دسترس و موجود می باشد، jetAudio Basic نسخه ای رایگان و استاندارد از پخش کننده است که بعضی از قابلیتهای نرم افزار در آن غیر فعال هستند، jetAudio vX شامل بعضی از قابلیتهای پخش کننده چندرسانه ای قابل حمل و پخش کننده صوتی دیجیتال علاوه بر نسخه Basic می باشد. نسخه های vX نرم افزار به کابران اجازه می دهند تا فایلهای ویدئویی را به فرمتهایی که پخش کننده های قابل حمل می توانند پخش نمایند ، تبدیل کنند. jetAudio plus vX داری قابلیتهایی برای فایلهای MP3، انکد کردن حرفه ای فایلهای MP3 ، پردازشگری برای افکتهای صوتی به نام BBE ، تعدادی برنامه کاربردی برای انبوه سازی فایلهای صوتی، قابلیتهای تبدیل فرمتهای ویدئویی و قابلیتهای ضبط اضافه می باشد.

 آخرین ورژن پلیر معروف jetAudio 7.5.5.25 Plus VX

قابلیتهای کلیدی نرم افزار Cowon jetAudio 7.5.5.25 Plus VX Retail :

* پشتیبانی کامل از تمامی فرمتهای فایل های صوتی و تصویری معروف
* قابلیت رایت سی دی های صوتی
* قابلیت ضبط صدا
* استفاده از جلوه های بصری هنگام پخش موسیقی توسط نرم افزار
* افکتهای صوتی متنوع
* قابلیت از سرگیری پخش فایل
* قابلیت همزمان سازی متن شعر با آهنگ
* قابلیت تنظیم Alarm‌ و زمان برای بازه خاص
* اکوالایزر
* قابلیت تبدبل فرمتهای صوتی
* ریپ نمودن سی دی های صوتی
* قابلیت پخش از طریق اینترنت
* ویرایش برچسبهای فایلهای صوتی
* خروجی صدای چند کاناله
* یهره گیری از پوسته های متنوع
* پشتیبانی از نمایش زیرنویس
* قابلیت مدیریت آلبوم و لیستهای پخش

Size: 25 MB

http://pic.bestpatogh.com/dl.gif دانلود با لینک مستقیم

http://pic.bestpatogh.com/dl.gif دانلود با لینک غیر مستقیم


نوشته شده توسط : abed